Zastosowanie

Znajdź odpowiedni dla swojego samochodu produkt Divinol

Masz problem z dobraniem produktu? Skontaktuj się z nami

Oleje samochodowe DIVINOL® to wysokiej jakości produkty zaprojektowane specjalnie w celu zaspokojenia potrzeb nowoczesnych pojazdów w celu utrzymania ich wydajności. W gamie smarów DIVINOL® na pewno znajdziesz optymalny środek smarny do każdego zastosowania. Najwyższą jakość naszych smarów DIVINOL® gwarantują certyfikaty zgodne z normą DIN 9001 oraz DIN 140001 i homologacje OEM znanych producentów.

Wszystkie oleje DIVINOL do zastosowań motoryzacyjnych wspierają wydajność i niezawodność pojazdu oraz zapewniają prawidłowe działanie silnika, przekładni i komponentów.

Oleje silnikowe DIVINOL do samochodów osobowych

Olej silnikowy spełnia nie tylko zadanie klasycznego smaru, ale jest również wyrafinowanym elementem projektowym. Pomimo tendencji do niskich lepkości SAE, oleje silnikowe DIVINOL do samochodów wytrzymują najwyższe obciążenia, a jednocześnie zapewniają długotrwałe, wydajne i niezawodne smarowanie silnika.

Oleje silnikowe DIVINOL do samochodów ciężarowych i pojazdów użytkowych

Oleje silnikowe DIVINOL do pojazdów użytkowych zapewniają niezawodną, ​​ciągłą pracę silników o dużym naprężeniu, a także najdłuższe okresy międzyobsługowe, bez powodowania uszkodzeń i / lub związanych z tym przerw w warsztatach.

Oleje silnikowe DIVINOL do jednośladów

Oleje silnikowe do pojazdów jednośladowych powinny dać ci radość z dwukołowego pojazdu. Oleje silnikowe DIVINOL do pojazdów jednośladowych szczególnie wspierają zwinne prowadzenie i przyspieszenie motocykli i skuterów oraz zapewniają maksymalną przyjemność z jazdy przy maksymalnej niezawodności.

Oleje przekładniowe DIVINOL do samochodów i pojazdów użytkowych 

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości oleje przekładniowe do przekładni ręcznych i automatycznych skrzyń biegów wszelkiego rodzaju – w tym olej przekładniowy do przekładni CVT i przekładni dwusprzęgłowych – oraz najnowocześniejsze oleje przekładniowe do stosowania w pojazdach użytkowych.

Olej hydrauliczny DIVINOL do centralnych układów hydraulicznych 

Olej hydrauliczny DIVINOL jest idealny do stosowania w centralnych układach hydraulicznych, takich jak kabriolet, zamek centralny, układy stabilizacji i trakcji, napęd hydrostatyczny, kontrola poziomu, zawieszenie hydropneumatyczne, wspomaganie kierownicy i tłumienie.

Smary DIVINOL do serwisu i konserwacji 

Smary DIVINOL do konserwacji i serwisowania w znacznym stopniu przyczyniają się do zachowania wartości, dbałości i długoterminowej funkcjonalności Twojego samochodu, pojazdu użytkowego lub jednośladu.

Smary DIVINOL do uniwersalnego zastosowania 

Smary DIVINOL dla sektora motoryzacyjnego oferują szeroką gamę zastosowań w samochodach osobowych, ciężarowych i pojazdach użytkowych – od smarów do łatwego smarowania wszystkich typów, np. Windy załadunkowej, po smary odporne na działanie wody i smary do dużych obciążeń dla osi pojazdów ciężarowych.